Vyhledávání


Kontakt

Vladimír Vrbický
Němčice 167
Němčice
561 18

608 905 505

E-mail: vrbickyvlada@seznam.cz

Bagrovací technika

Bagrovací a stavební technika pro zemní práce a demolice v našem vybavení pochází od předních výrobců. Ve výbavě máme traktobagr, nakladač, pásový i kráčivý bagr známých značek Caterpilllar, JCB, Kaiser či Kobelco. Ke každému stavebnímu stroji nabízíme další příslušenství jako kladivo, fréza, míchačka na beton a další vybavení. Stroje jsou v perfektním technickém stavu, mají náležitou pravidelnou údržbu.

 

Smykem řízený nakladač
Caterpillar 226 B     

 Smykem řízený nakladač, mezi odborníky nazýváný také smykač, je vhodný na práce menšího rozsahu ve stavebnictví a dalších odvětvích. Má skvělou manévrovatelnost a malé rozměry, takže může pracovat i ve stísněných podmínkách jak venkovního staveniště, tak i uvnitř budov. Zemní práce tohoto stroje jsou v ceně od 470 Kč/hodinu.

 

 

Pásový svahovač
Caterpillar 305 C 

Svahovače jsou vhodné na terénní úpravy svahů, zarovnávaní, spádování a podobně. Pásový podvozek má větší průchodnost a lepší stabilitu, proto tomuto stroji nevadí ani těžký terén. Zemní práce tohoto stroje jsou v ceně od 660 Kč/hodinu.

 

Traktobagr JCB 3 CX
POWERSHIFT     

Traktobagr, nazývaný také bagr, rypadlo nebo nakladač, patří mezi univerzální stavební stroje. V přední časti je nakládací lopata, v zadní častí podkopové zařízení bagr. Zemní práce tohoto stroje jsou v ceně od 690 Kč/hodinu.

 

Kolový svahovač
JCB JS 145 

Tento svahovač je možné přesouvat i po silnici v běžném provozu. Toto mu umožňuje jeho kolový podvozek. Je vhodný na zarovnávaní či spádování při dokončovacích pracích v místech, kde by pásový podvozek mohl způsobit škody. Zemní práce tohoto jsou v ceně od 900 Kč/hodinu.

 

Kráčivý bagr
Kaiser MX 4 

Kráčivý bagr, někdy nazývaný i horský bagr, má jako podvozek čtyři nezávisle ovládané nohy. Tenhle bagr je schopen pohybu a práce i v extrémním svahu nebo korytě řeky. Umí překonat i kolmý sráz. Zemní práce tohoto stroje jsou v ceně od 900 Kč/hodinu.

 

Pásový bagr
Kobelco SK 210   

Univerzální bagr pro stavební a výkopové práce na pásovém podvozku. Pásový bagr má větší průchodnost a lepší stabilitu, takže se může použit i pro těžký terén. Zemní práce tohoto stroje jsou v ceně od 1150,-/hodinu.